Yasal Uyarılar

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

NetvGoldApk için Yasal Uyarılar

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://netvgoldapk.com – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı olarak yayınlanmaktadır. NetvGoldApk, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (netvgoldapk.com) bulduğunuz bilgilere dayanarak yaptığınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. NetvGoldApk, web sitemizin kullanımı ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir tavsiye anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve bu durum, ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve koşulları olabileceğini de lütfen unutmayın. Lütfen herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Rıza

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi onaylamış ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya bu belgede herhangi bir değişiklik yapmamız halinde, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.